Jump to content
Sign in to follow this  
DєƝƝuŚ ヅ

[MOD/CHEAT] 8 ball pool i wiele innych gier

Recommended Posts

NNV3JRc.jpg

iotqG4s.jpg

wZfESm2.jpg

nsivCYB.jpg

1. Przechodzimy do i pobieramy apke

Hidden Content

2. Po pobraniu instalujemy i odpalamy aplikacje.

3. Reszty chyba nie trzeba tłumaczyć

Sporo gier do wyboru więc miłego grania :D

76561198375594763.png

Uważałbym i używał jedynie w profilu pracy, bo jak raz wyrwałem na 1koncie bana z apki to później wyrywałem je grajac czysto nie wiem czemu nawet po usunieciu aplikacji na kontach gdzie nigdy nic nie było robione. Jebać się poszedł speed cue 11 force 10aima 11spina :(

123.gif.fa5172e09fc489a8e320e427844def3b.gif

39 minut temu, julovsky napisał:

Uważałbym i używał jedynie w profilu pracy, bo jak raz wyrwałem na 1koncie bana z apki to później wyrywałem je grajac czysto nie wiem czemu nawet po usunieciu aplikacji na kontach gdzie nigdy nic nie było robione. Jebać się poszedł speed cue 11 force 10aima 11spina :(

Gram od 2 miesięcy na tej aplikacji i bana nie mam

@ Tryptaminista Jeżeli dobrze widzę ze screenów to jest lulubox, a używałem go dawniej niż 2 miesiące temu, około pół roku temu. Może detekcja już tak często nie występuje, ale po reklamie aplikacji na jednym z większych kanałów z 8ball pool  na yt mogło być głośno. Grasz na 2 miesięcy w bilarda rozumiem? Bo nie chodzi mi o detekcje w innych grach - taki carrom pool jest chyba przez miniclipa olany po całości bo wyrwać bana tam to byłby cud.

123.gif.fa5172e09fc489a8e320e427844def3b.gif

2 godziny temu, julovsky napisał:

@ Tryptaminista Jeżeli dobrze widzę ze screenów to jest lulubox, a używałem go dawniej niż 2 miesiące temu, około pół roku temu. Może detekcja już tak często nie występuje, ale po reklamie aplikacji na jednym z większych kanałów z 8ball pool  na yt mogło być głośno. Grasz na 2 miesięcy w bilarda rozumiem? Bo nie chodzi mi o detekcje w innych grach - taki carrom pool jest chyba przez miniclipa olany po całości bo wyrwać bana tam to byłby cud.

No tak, zainstalowałem luluboxa juz 2msc temu i nie mam zadnych problemów z detekcją,minusem jest jedynie że nie można nicku zmienić ani się zalogować w sklep play.

W dniu 11.12.2020 o 03:18, julovsky napisał:

W 8ball pool wyrwałem bana, z miesiąc chyba na tym udało się pograć, szkoda bo fajne konto poszło z dymem 😁

76561198375594763.png

20 minut temu, VqLx napisał:

że komuś się chce.

Wróć!

W amongu używali xD

Ale co tu ma sie chciec 🤣 Pobierasz i grasz. Ja nakurwiam juz z 2 tyg w ball poola 🤣🤣🤣

v1.png