Jump to content
LactriksenDev

[PODANIE] Próbny moderator - Lactriksen

Recommended Posts

Witam,
Na początek po krótce się przedstawie. Jestem Dawid, 16marca dobije 16poziom. Interesuję się programowaniem i grafiką z naciskiem na to pierwsze.

Doświadczenie...
W prowadzeniu for mam minimalne doswiadczenie. Byłem krótko moderatorem na forum serwera Glevia, lecz z przyczyn prywatnych byłem zmuszony do dobrowolnego odejścia z mojej strony.
Poza tym to tworzę strony internetowe (ostatnimi czasy na Wordpressie, ponieważ ludziom bardziej odpowiada w takiej formie). Moją ofertę można sprawdzić na Lactriksen.pl

Co robiłbym na forum?
Z powodu, że mam bardzo dużo wolnego czasu, mogę poświęcać do 10h dziennie na sprawdzanie forum, więc czas reakcji prawie natychmiastowy ^^.
Przeglądając serwer Discord miałym kilka zastrzeżeń i chciałbym pomóc w jego przerobieniu, między innymi dodaniu weryfikacji (jak społeczność się rozwinie to mogą pojawić się spamboty na discordzie i do zatrzymania ich przydałaby się weryfikacja na serwerze).
Poza moderowaniem forum, zająłbym się jego reklamą. Mam kilka dość sporych grupek w serwisie Facebook oraz prowadzę bloga Nerdownia24.pl oraz posiadam certyfikat marketingu internetowego od Google.

Kontakt
Preferowałbym kontakt przez forum/discorda, który jest podany w moim profilu.

Edited by LactriksenDev

Staram się być śmieszny w tym smutnym świecie...

Niestety. To jeszcze nie twój czas, ponieważ co jak co, ale :

Przechwytywanie.PNG

v1.png

• supervisor_account
    Recently Browsing

0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
3:04:13