Jump to content

[ RennegaT Polish Streaming ][][ YouTubowy Kanał Streamerski ]

RennegaT
 Share

Recommended Posts

Jam jest RennegaT i witam Was na moim kanale internetowi podróżnicy!

Na moim kanale aktualnie są nagrywane filmy z retro serii pt. zagrajmy w Warlords Battlecry 3 a co weekend odbywają się transmisje na żywo z różnego rodzaju gier oraz przeglądu youtube gdzie będziemy wspólnie oglądać i analizować nagrania! Priorytetem jest zapewnienie dobrej zabawy oraz miłej atmosfery dla osób oglądających jak i dla samego siebie ponieważ youtube to rozrywka, forma relaksu i moja pasja w której pragnę się realizować i cały czas wspinać się coraz wyżej na szczyt walcząc o swoje marzenia i o to by ciągle realizować siebie w każdej dziedzinie z nim związanej, bo wierzę w siebie i swoje umiejętności!

Aktualne gry prowadzone na kanale i podczas transmisji na żywo:
1.- Cultures 3 - Wyprawa na Północ/Northland
2.- Warlords Battlecry 3 (Odcinki)
3.- Postal 2 a Week in Paradise
4.- Phasmophobia
5.- Worms World Party Remastered
6.- 60 Seconds Reatomized
7.- I'm on Observation Duty

LINK DO KANAŁU

Edited by RennegaT

Posted (edited)

Cześć, witajcie wszyscy bardzo ale to bardzo serdecznie! Nie wiem dlaczego wydaje mi się, że jest poniedziałek ale najważniejsze, że to jednak niedziela! ^^ Dlatego na ten nudnawy niedzielny wieczór zapraszam Was na LIVE ze starej retro gry dzieciństwa pt. Pekka Kana 2 bądź z angielskiej wersji Pekka The Rooster 2! ;D
Ale tytuł potrafi być zwodniczy, dlaczego? Dlatego, że to gra, która wywoływała u mnie jak na razie jedne z największych ragy... xD Ja nie żartuję, za stary się robię na te gierki "Dla dzieci"! :D Dlatego podejrzewam, że i dzisiaj nie będzie inaczej, dlatego zapraszam zainteresowanych jeżeli chcecie się trochę pośmiać! ;)
Start oczywiście około godziny 20:00 czasu polskiego z możliwością opóźnień dlatego też zachęcam do zaznaczenia opcji "Ustaw przypomnienie" dzięki, której będziecie powiadomieni przez YouTube o rozpoczęciu LIVU nie będąc subskrybentami co możecie w późniejszym czasie zawsze zmienić! ;)
Ja ze swojej strony zapraszam zainteresowanych również na czat, który nie raz pęka w szwach! ;) Pamiętajcie, że każda nowa osóbka jest zawsze mile widziana i nie ma się czego bać, nie gryziemy a przynajmniej nie na początku haha! :3 Dzięki i do zobaczenia wieczorem robaczki! ;)

LINK DO TRANSMISJI

Edited by RennegaT

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie! Poniedziałek, poniedziałkiem a ja dalej nie odpuszczam! Dzisiaj na wieczornym LIVIKU odpalimy sobie stare dobre retro SIMSY 8 in 1! Z nadzieją, że pomysł co będziemy mogli porobić znajdzie się sam haha! xD
Ale znając moją kreatywność, nie trzeba będzie długo szukać czegoś dziwnego do ogarnięcia, pamiętajcie, że z poprzedniego livu pozostał nam do dokończenia jeszcze dom publiczny ale na, którego aktualnie nie mam dalszego zamysłu, więc sobie go skończymy, kiedy zamysł ten wróci! :P
Dlatego po prostu zapraszam dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego na strumyk! Oczywiście czas transmisji może ulec zmianie dlatego najlepiej zaznaczyć sobie opcję "Ustaw przypomnienie" pod livem aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu transmisji nie będąc subskrybentem kanału co można zmienić przy każdej okazji! ;)
Życzę oczywiście miłej lektury i miłego dnia, zapraszam na wieczorny poniedziałkowy relaks na czacie z ekipą, widzimy się na transmisji! ;)

THE SIMS COMPLETE COLLECTION / 8 IN 1- [ LIVE ]

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie kochani moi, wczoraj live zdobył rekordy popularności po zakończeniu transmisji notując bardzo wysokie i spektakularne... 26 wyświetleń! ;D No cóż te niechlubne rekordy trzeba kiedyś pobić co nie? :)
Dlatego w ramach rewanżu dzisiaj o 20:00 zapraszam Was na kolejny LIVIK na moim kanale a lecimy sobie dziś z Cultures 3 - Wyprawa na Północ z angielskiego Northland! Gdzie zakończymy sobie na spokojnie misję pt. "Hordy Fenrisa" i rozpoczniemy następną ale co nas w niej czeka??? ;)
Tego dowiecie się na liviku, dlatego też zapraszam do zaznaczenia opcji "Ustaw przypomnienie" dzięki, której otrzymacie powiadomienie nie będąc subskrybentami co będziecie mogli zmienić w każdym czasie według uznania! ;)

https://youtu.be/tyKfZLJhnDs   <-----------

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie! Zapraszam Was dziś na godzinę około 20:00 czasu polskiego na LIVE z niesamowitego symulatora wszechświata pt. UNIVERSE SANDBOX!
Zapraszam zainteresowanych tytułem oraz jeżeli chcecie po ciężkim dniu trochę rozerwać się na czacie, każda osóbka jest zawsze mile widziana! ;)
Zachęcam do zaznaczenia opcji "Ustaw przypomnienie" aby otrzymać powiadomienie dotyczące rozpoczęcia transmisji nie będąc subskrybentem, co można zmienić w każdym czasie! ;)

https://youtu.be/fF3mOohQRWA  <-----------

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie! Zapraszam Was dzisiaj na LIVE z praktycznie nieznanej retro gry pt. Super Tux, gry, która była tworzona na podstawie słynnego Mario Bros! ;) 
Jest ona dostępna za darmo więc polecam ale bywa... Bardzo ragowa, pewnie dlatego, że jestem już za stary na takie tytuły haha! ;D A z tego względu, że lubię się denerwować to jest to gra dla mnie! ;D
Dlatego zaczynamy sobie dzisiaj koło godziny 20:00 czasu polskiego z możliwością przesunięć do tyłu bądź do przodu, dlatego też zachęcam do zaznaczenia opcji "Ustaw przypomnienie" dzięki, której dostaniecie powiadomienie o rozpoczęciu transmisji na żywo nie będąc subskrybentami co możecie zmienić w każdym momencie! ;)
Dlatego po prostu życzę miłego dnia, mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy się na transmisji na czacie i do zobaczenia! ;)

https://youtu.be/ljJ5t82jssc   <--------------------

Posted (edited)

Cześć czas rozpocząć nową erę reklamy! 

Troszkę się pozmieniało przez czas mojej nieobecności na tym forum!

Dlatego zapraszam Was na pierwszy z odcinków serii na moim kanale pt. "Zagrajmy W" Warlords Battlecry 3!

Zagramy sobie w kampanię na trybie człowieka z żelaza!

Jeżeli lubicie strategiczne retro klasyki w stylu fantasy to ta gra i seria jest dla Was!

Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania i życzę miłego seansu! 

Warlords Battlecry 3 - Kampania / Ironman Mode - [#01]   <-----------

Edited by RennegaT